Personal Portfolio Image
Selim Doruk

Hakkımda

Selim DORUK, 2007 yılında yazılım sektörüyle tanışarak başladığı yolculukta birçok kişi ve kuruma yazılım hizmetleri sunarak adını duyurmuştur. 1990 yılında İstanbul’un kucaklayıcı atmosferinde dünyaya gelen Selim DORUK, ailesiyle birlikte İstanbul'da yaşamaktadır.

Meslek hayatı boyunca çeşitli yurtdışı projelerinde başarılarıyla yer almış ve almaya devam etmektedir. Büyük projelerin ve kurumsal şirketlerin içinde edindiği tecrübeler, iş hayatı boyunca aldığı birçok kararda etkili olmuştur. Ancak bu başarılar, onun için sadece bir başlangıçtır.

Selim, üniversite döneminde Network Marketing sektörüne olan ilgisiyle binlerce insana kişisel web sitesi oluşturarak yazılım bilgisini pekiştirmiştir. Bu deneyim, hem zorluklarla karşılaşmasına hem de fırsatları değerlendirmesine olanak sağlayarak onun profesyonel iş dünyasında büyük ilerlemeler kaydetmesini sağlamıştır.

Selim, bilginin paylaşıldıkça arttığına, hayat boyu öğrenme ve inovasyona odaklanmak gerektiğine inanan yenilikçi bir vizyona sahiptir. Araştırmaya ve yeni deneyimler elde etmek için çalışmaya hiçbir zaman ara vermemiştir. Hızla değişen iş dünyasında başarının anahtarı olarak iletişimi daima önemsemiştir.

Selim'in profesyonel yaşamının yanı sıra; iletişim, iş geliştirme, sosyoloji, kişisel gelişim, liderlik, yöneticilik ve danışmanlık gibi konulara olan ilgisi de dikkat çekicidir. Bu çeşitli ilgi alanları, onun geniş bir vizyona ve çok yönlü bir düşünce yapısına sahip olduğunu göstermektedir.

Selim, ailesi ve arkadaşlarının desteğiyle Türkiye'nin sağlık ve yazılım sektöründe hak ettiği yere ulaşması için çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Ülkesinin sağlık ve yazılım teknolojilerinde dışa bağımlılıktan kurtulması, ihracat potansiyelinin artırılması için yenilikçi bir yazılım ve sağlık şirketi kurarak Türkiye Cumhuriyeti'ne katkı sağlamak gibi büyük hedefleriyle daha güzel, daha teknolojik ve girişimci bir geleceğe doğru ilerlemektedir. Benimle iletişim kurmak isterseniz [email protected] mail adresini veya 905312469065 numaralı telefonu kullanabilirsiniz.

CV İndir